یک:

بلبل قلب مرا .خدای درقفس کرده است .

که سرنوشت پرندگان وحشی . اهلی شدن "باشد"!

دو:

دوچشمت را پنهان می کنی ازمن.تا نبینمت.

با نسیم دستهایت چه کنم؟وقت خداحافظی مان!

سه:

کفش قهوه ای چشمت را به کفش سبز چشمت.ترجیح می دهم.

پاروی فرش لاکی قلبم . قهوه ای جیغ ترنیست!!!

چهار:

پول قلبت را می خوری و هیچ نداری.

انجا که دیگران به عشق تو . نیازمندند!

پنج:

کیف پولت گم شد برای من وقتی می خواستمش.

"جدا"

ببینم عکس من هنوز میان قاب عکسش هست؟!

شش:

مزار شش گوشه ات را می کشم به دوچشمم."سرمه ای"

به قوت دوچشمم هنوز محبت ال علی(ع) دارم.

هفت:

وغرزدندرمسیرعشق چه داستان هایی که نداردکه اگر نزنی .عاشقت نخوانندوندانند که چقدر عشق داری

که عاشق درابتدای راه غر می زندکه بیا برسیم که داریم پیر می شویم :که پیری درعشق مسرت بخش است که چونان پیران را درکنارهم میبینم.حسرت به دلمان می نشیندکه چطور ازتمام دام های عشقی بیرون جسته اند .از فراق, از غ ربت, ازدوری, ازرقیب و حسرت که ای کاش پیرشویم که مزه های همه این ها که گفتیم روی دلمان با مزه ی شیرین وصال طعم دیگری دارد وهیهات هیهات از عاشقانی که از پیر شدن می هراسندکه همیشه البته ولابد می خواهند طرف مقابل را جوان ببینند وکیف کنند.

که شاعر شیرین سخن حافظ معروف می فرمایند:

هرگاه پیرو خسته دل و ناتوان شدم.

هرگه که یادروی توکردم .جوان شدم .

.

که عده ای درمیان راه عاشفی کم میاورند وزبان به شکایت که سعی ها کردیم ونشد که انگار چه کرده اندکه امروزیان بیشتر همین گونه اند که صبردرعشق ندارند که حس تن حتی در عشقشان خوابیده.

انقدر بیداراست که لاجرم طعم عشق طعم همان یکبار کافه ای ست که باهم رفته اند .ازان خلوت ها که قدیم بود ان خلوت که خود یار باشد بلکه درنبود حسرت بارش سال ها می نوشتی وخود می خواندی دیگر نیست.چون صبر نیست و خلاص!ادمیزاد بسیار است درهمین کوچه پس کوچه های تن گرا!

که حافظ شاعر معروف می فرماید:

اگر ان طایر قدسی زدرم بازاید.

عمر بگذشته به پیرانه سرم باز اید .

که حالا حالا هاست که منتظرم نه اینکه .بدوم و از سر کوچه بخرم!.

.

درانتهای داستان عشقی که بعضی ها خودکاربدست منظر نوشتن پایانش هستند .چه داستانهای ناگواری.گاه رفته ای ونداسته می روند.گاه ندانسته می روند وتو ناچار می روی.گاه احساست می گوید باید هرطورشده بروی و خودت را نجات بدهی.گاه می روی که گشایش توهمانا رفتن توست و گاه دراندیشه ای که بروی و سال هاست که مانده ای و می مانی

که شاعرشیرین سخن حافظ می فرماید:

به عزم توبه سحر گفتم استخاره کنم.

بهارتوبه شکن می رسد .چه چاره کنم!

که توبه شکستن کار هرکس نیست!

.

توهم ای نازنین!

قلب مارا سال هاست که شکسته ای که برده ایم بدوزیم ودوباره بچسبانیم گفته اند لا کردار بدشکست!

با دیگران چون ما نباش! که برایت می ترسم که دیگران ایستاده برای تو نمیرند که ما مردیم وتنهایی درزندگی بد است و خراست! ان زندگی که دست تو همیشه تیشه باشد برای از ریشه در اوردن!

دنبال ابرویت بوده ایم قربان چشمت رفته ایم! که چشم و ابرو همیشه کنارهم معنادارند وبفهم اگر کسی فدای صورتت شد می تواند صیرت بدتوراهم تانمرده تحمل کند هرچند بارها گفته اند صیرت باید خوب باشد که صیرت تو منعکس در ان صورتت بود مردیم وکس نفهمید

لیلی

هشت:

ترومپ!

دنیا اگر که اب چشم مظلومان بود .

گرفته بود تمام کشور شمارا.اب!

نه:

پراید:

مامان صددفه گفتم چراغ خواب هال رو روشن بذار شب چشممون ببینه چی داریم می خوریم.دیشب دریخچال رو باز کردم .می خواستم الویه بخورم.یه چیز دیگه خوردم!

ننه خاور:

شانست بخوونه! کوفته ی منو نخورده باشی!

مامان بنز:

شانست بخوونه! ماکارونی امروزو نخورده باشی که. دیشب پختم برا امروز ناهار!

بوگاتی:

شانست بخوونه ! پیتزای لامبورگینی و پورشه رو نخورده باشی!.

بابا پژو:

کوری پسرم! مگه یخچال خودش لامپ نداره؟ بگو چشامو می بندم هرچی دستم افتاد می خورم! دعاکن اب دندونای مصنوعی بابا بیوکو نخورده باشی! که شبا میذاره یخچال!

بابابیوک:

نه اونارونخورده! اون لقمه ای رو خورده که من گازش زده بودم! لقمه گوش کوبیده ی ناهارجمعه که خاوربرام گرفته بود!

پراید:

اه!اااااااااااااااه!

ده:

رهبرم.

می پرستیم خدای عالم و عاشقیم به عالم

که سرپرست داریم وولی که عاشقیم به ولایت.

یازده:

دنیاکم کم دارد گران می شود.وهمین فرداست ان دو ایرانی که عزم سفر به مریخ کرده اند را تحت فشار بگذارند تا جایشان در مریخ سپاررا بفروشند که هزینه های زندگی دارد می رود بالا.

حساب کن که کشورهای غربی باپول خون ادم ها درجای دیگری پرچم شان بالاست و ماهی داریم برای خودمان گران و برای ان ها ارزان می شویم !

کم کم طوری می شود که خانه درتهران با خانه در کالیفرنیا یکی می شود پس بنابراین داریم برابر می شویم!!! حالا بیا محاسبه کن معادله را! پس همان بهتر برویم با هیچی پول در مریخ جارزرو کنیم وکس و کارمان راول کنیم وبرویم جای ارزان قیمت!

دنیا دارد گران تمام می شود!

دوازده:

باموبایل نوشتم پس عکس نداریم و غلط های املایی را ببخشید!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پارسا فایل انجام بازسازي ساختمان در تهران وب گردی جزوه پیرایش مردانه درجه 1 Stacie اتاقک آبی ورزشگاه سادگانه کارت اعتباری