دریافت

لطفا روی دریافت کلیک کنید تا من برگردم!

یک:

بیداری مرا لطفا خواب فرض کن .

تا ندانم که درد خیانت یعنی چه؟!

دو:

اگر مرا کشته ای چرا هنوز.

وقت راه رفتن ات روی زمین .

با خدا قهرم؟!

سه:

احتمال حسادت خورشید به من 100 درصد است .

چون من زیر نورماه شب ها هم عبادت می کنم .

چهار:

بیرون ام کن از مزار برف با مشت و لگد .

بهار نیستی اگر صد دسته گل به آب ندهی .

پنج:

رهایم کن!

به التماس من برای زندانی شدن .توجه کن .

تافقر همشه پول نیست !

گاهی عقل هم به باد رفت .یعنی فقر!

شش:

مزار شش گوشه ات کمین فرشته هاست .

تا اگر من منم .هزار بار بیایم که ببینند .

هفت:

رفته بودم تا دوباره هدیه ای بیاورم که دیدم رفتی .

که این اصل مسخره" مراداری می خری" را بکنم توی حلقه ی چشمت که آری از بس خریده ام ات از من خسته شدی؟

.

بی گمان هدیه الفت قلب می آورد و دل ها را هم به هم نزدیک می کند وچه بسا که هرکس به توان وسع خود .و ارزش طرف مقبل درچشمش اهدا می کند که حیف داستان دیگری پیش می آید که خود دوشعبه می شود اگر می توانی طلا بخری ماشین بخر !یا ای خدا کسی را به من برسان که قدر مرا بداند بجای ماشین برای من خانه بخرد !

توقعات!

درکمین بوسه ها ست که هیهات دربدر شوند کودکانی که پفک می خوردند و صورت هم را می بوسیدند که نوقع !نخوردن پفک شان بود توسط طرف مقابل!که درورای کودکی عقده ها گاه اعداد و ارقامی می شوند که عاشق بدبخت باید درقبال عشق بپردازد از سنگینی مهریه تا فروش کبد و طحال و کلیه!.

این طرف و آن طرف زن و مرد هم ندارد افسوس زمانی که با 7 میلیون میشد برایشان پراید خرید و دلی شاد کرد .اکنون با 700 میلیون میتوان پراید و خانه و بچه خرید؟!

بیائیم آن هائی که دلشان درگرو ماست رنج ندهیم که افسوس رایگانی محبت زبان به زبان می چرخد تا جائی که می شود .هرزه گی!

.

سال ها بود جوانی تیره درمقابل خانه ای می خوابید از خاندانی کهن که داستانش را می دانستیم تا پیری!لقمه نانی گدائی می کرد وروی کارتنی می خوابید !عاقبت کسی از غیب پیداشد و دلش را خرید و برد که افشوس آن سال ها ! که گذشت!

.دردا که چشم و هم چشمی روزگار عشقی مارا به گند کشید از یخچال ساید بای ساید تا خودروهای دایلا غون بزرگ درشهر که جز ترافیک کلان .چیزی برای ما نداشت . اندوه!

.

تو هم ای نازنین!

تا مرز شایعات رایگانی نوشتارما دراین مکان پیش رو!که کس ندانست جز خدای که مهر خودرا به چند دراین دنیای چند موازی می فروشی!.

آن قدر بدان که خریدار نیستیم از کسان و کس و دیگران و دیگر!

بگذار آینده بخنده بیفتد از معامله ی من با عشق که بیلانش پایان هرسال سر به میلیاردها می کشد و تو دریغ ریالی اگر دراین بیلان بیارزی!

درخانه جگر و قلوه بسیار است که نگاه داشته ایم که از بوی جگر دیگران بیشتر خوشیم!

حلاصه!

قلدریم درعشق میلیارد به بالا!

می خواهی بسوزی بسوز!" لامبورگینی پسند گران قیمت فقیر!"

هشت:

ترومپ!

جمع کن باهم پاشیم بریم سینما!

من سعید آقاخانی و تو جالوسی بزرگ!

نه:

مامان بنز:

ننه خاور نمی دونی آلمان این دفه چقد خوش گذشت .برای یه شیپور خریدم اسمش فک کنم " وزولا"ست!که هروقت بازی تراکتورسازی رو دیدی یه دونه بزنی دنیا خبردارشه!

پراید:

خوب مامان برا من و بابا چی خریدی؟

مامان بنز:

برای لامبورگینی و پورشه روکش جدید خریدم با طرح جنیفر!برای بوگاتی روغن موتور!برای پژو یورو آوردم تا هرچی خواست بخره .برای تو هیچی!

پراید:

مامان داری انتقام میگیری؟ نمیدونستم انقد بچه ای؟

مامان بنز:

نهعزیزم!اصلا توی سایز تو هیچی نیس!توی این دنیا از نظر بین المللی نه روکش!نه روغن!ببین حتی ضبط صوت !

پراید با بغض:

خوب پس یعنی هیچی؟

مامان بنز:

چرا؟می خواستم حالتو بگیرم!بیا این پوستر منو سمیر گرکان!دادم زیرشم اما کرده!ببر بچسبون بالای سرت تو اتاق خواب!

پراید:

مممممماممممممممممممممان!

ده:

رهبرم.

درون قلب ما اگر عشق خاندان علی(ع) ست

به گفته ی خدا.ولایت مان ولایت علی(ع) ست .

نوروز - همایون شجریان

برای دیدن موزیک ویدیو کلیک کنید .

سال نو مبارک .

یازده:

متاسفم از وقوع سیلاب در مناطق مختلف کشور عزیزمون به فرموده رهبر در خدمتشون جهت خدمت رسانی هستیم انشالله پیش نیاد هرچند هم اکنون شیراز هم دچار شده .می خواستم از فیلم رحمان 1400 بنویسم بماند چون غم با خنده نمی اید .

" ان الله بصیر "

سارانی سلرر

ترانه ی قدیمی ترکی تقدیم به شما

امیدوارم لذت ببرید

98/1/6

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سهمایه - بورس و سهام و سرمایه‌گذاری Shannon مجله کامپیوتر و موبایل محبت چت,انتقال به چت محبت,محبت چت اصلی,ورود به محبت چت بلاگ گیاه نوش انجام پروژه های شبیه ساری تعمیرات تخصصی اینورتر و درایو صنعتی و آسانسوری ریچ rich و تعمیر ال اس هیوندای hyundai Ls دريچه ي خيال من